Target Archery

Target Archery na Symbian 1.0

Prosta gra łucznicza na Symbian

Target Archery to prosta gra zręcznościowa na Symbian. Celem gracza jest trafienie strzałą w tarczę i zdobycie jak największej liczby punktów. Jeżeli więc jesteście fanami wirtualnych łuków, to warto wypróbować tę grę. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra na krótką przerwę
  • Łatwa w obsłudze
  • Potrafi wciągnąć

Wady

  • Monotonna graficznie
Więcej

Niezły
6

Target Archery to prosta gra zręcznościowa na Symbian. Celem gracza jest trafienie strzałą w tarczę i zdobycie jak największej liczby punktów. Jeżeli więc jesteście fanami wirtualnych łuków, to warto wypróbować tę grę.

W Target Archery gracz ma jasne zadanie - jak najlepiej wycelować i precyzyjnie trafić w cel. Im bliżej środka tarczy trafi strzała, tym więcej punktów zyskuje gracz. W każdej rozgrywce mamy do dyspozycji 20 strzał. Dla utrudnienia tarcza po każdym trafieniu zmienia swoją lokalizację. Im precyzyjniej strzelamy, tym więcej punktów zyskujemy.

Gra Target Archery nie jest wymagająca. Sterowanie łukiem jest bardzo proste: wymierzamy, pociągamy za cięciwę i puszczamy. Jednak gra wymaga nieco praktyki, trafienie w tarczę nie jest tak proste, jakby się wydawało. Punkty za trafienia sumują się i tworzą ranking.

Pod względem grafiki Target Archery nie wyróżnia się. Jest ona niezwykle uproszczona, nieco wręcz staroświecka i nie zawsze działa płynnie.Tło jest jednostajne i na dłuższą metę może być męczące. W porównaniu z innymi grami, Target Archery wizualnie się nie odznacza.

Mimo, że pod względem rozgrywki i grafiki jest niezwykle prosta, Target Archery wciąga. Jest prawdziwym pochłaniaczem wolnych chwil. Idealnie nadaje się na krótką przerwę. Nie przykuwa jednak na wiele godzin.

Target Archery

Download

Target Archery na Symbian 1.0